Kerkdienst 11 juni 2023

Voorganger: ds. Jessa van der Vaart Orgel:
Dirk Out
Aanvang:
10:00
M.M.v:

Kinderkring voor alle kinderen van de basisschool.

Livestream
Ga vanaf 9.45 uur naar Radio Bloemendaal. Daar verschijnt op de homepage een knop om live te kijken of te luisteren.

Voor de liturgie klikt u op het boekicoon hieronder

Collecten:
Bartiméus/kerk
Informatie:


Over de dienst

Op het eerste gezicht lijkt de vertelling over Jona een sprookjesachtig verhaal over een vluchtende profeet, een storm op zee, een grote vis en een wonderboom. Spannend, maar te magisch om waar te zijn.
Wanneer je er echter wat dieper op ingaat, dan blijkt het een wonder van vertelkunst en verrassende zelfkritiek. Het kleine Bijbelboekje Jona is groots in de geestige manier waarop het de streng-gelovige mens, de verstokte idealist en de notoire mopperaar op de wereld een spiegel voorhoudt. Misschien bevat het wel het medicijn bij uitstek tegen al het wij-zij-denken, al het wijzen naar anderen: humor, de kunst om om jezelf te kunnen lachen. Daarom volgen wij de komende drie zondagen de avonturen van de weigerachtige profeet in de storm, tot diep in de vis en dan weer terug op het droge. Wees welkom!


Het is vandaag Radiozondag, Harry Dijkhuizen, voorzitter van de Radioraad, zal u op de hoogste stellen van de laatste ontwikkelingen bij Radio Bloemendaal.