
Kerkdienst 1 augustus 2021

Er zijn 50 kerkgangers welkom in de kerkdiensten. U kunt zich aanmelden bij het bureau (bureau@kerkpleinbloemendaal.nl, tel: 023-524 19 13) tot donderdags 12 uur. U krijgt uiterlijk vrijdag bericht of er een plaats voor u is gereserveerd.
Collecten:
Over de dienst
Regels
Wij zijn dol op protocollen. Daar moeten er vooral meer van komen. Een crisis – ook een Coronacrisis – menen wij te kunnen bezweren met draaiboeken en regelgeving. En onze eigen conversatie draait nu al weer tijden op de vermeende logica of onlogica daarvan.
Het grotere geheel dreigen wij daarmee uit het oog te verliezen. De vraag wat goed is voor een mens en voor een samenleving. In onze Marcuslezing van vandaag, Marcus 7, 1-23, zit het allemaal: het veilige verschuilen achter regels en regeltjes maar ook de vraag wat ons nu werkelijk geboden is. Zou dat niet nu juist de dienst aan anderen zijn en daarmee aan God?
ds. Evert Jan de Wijer
Ga vanaf 9.45 uur naar Radio Bloemendaal. Daar verschijnt op de homepage een knop om live te kijken of te luisteren.