
In de kerkdiensten op zondagmorgen gaan we deze adventsweken (1, 8, 15, 22 december) met de kinderen de ‘cursus’ Hoe word ik een koning. Iedere zondagmorgen vanaf 1 december om 10:00 uur in de Dorpskerk van Bloemendaal.
In de kerkdiensten op zondagmorgen doen we deze adventsweken (1, 8, 15, 22 december) met de kinderen de ‘cursus’ Hoe word ik een koning. Iedere zondagmorgen vanaf 1 december om 10:00 uur in de Dorpskerk van Bloemendaal.
Tijdens het gesprek in de kerk staan er steeds 3 attributen in een categorie uitgestald waar de kinderen uit kunnen kiezen. Zoals verschillende soorten schoenen, stoelen, hoofddeksels en mantels. We vragen de kinderen ‘Waar kies jij voor? Waar kiest Jezus voor? Waar kiest een koning voor?’
Ook meer weten over ons kinderprogramma met Kerst?
Je kunt ook elke dag tot 24 december naar de Adventshut voor chocomelk en een verhaal.